Ne üretiyoruz?

Pastaloji doğumgünü,yıldönümü,özel günler yada düğün,nişan,söz gibi özel organizasyonlar için kişiye özel butik pastalar tasarlamaktadır.

Üstteki menüyü kullanarak dilediğiniz kategoriden bir ürünü inceleyebilir yada sipariş verebilirsiniz.

Yada pastanızın şeklinden konusuna,içinde kullanılacak malzemelerinden rengine kadar siz karar verin biz yapalım.

Fikirlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üretim mantığımız…

Beğeninize sunduğumuz ürünlerimizi atölyemizde standart pasta üretimi mantığında değil, en doğal ve kaliteli malzemeleri seçerek amatör bir heyecanla fakat profesyonel reçeteleri kullanarak üretmekteyiz. Kullanılan malzemenin tazeliğini ve kalite farkını ilk yudumunuzda hissedeceksiniz.

Doğum günleri, düğün, nişan, söz ve özel günleriniz için pasta talepleriniz kremalı ya da şeker hamurlu olarak sizin tercihinize göre hazırlanmaktadır. Ayrıca özel organizasyon ve davetleriniz için tatlı, tuzlu kurabiyeler, kekler ve pastalar da üretilebilmektedir.

Pastanızın tasarımına ilgili menülerden resimleri inceleyerek karar verebilir, hayalinizdeki tasarımı bize bildirebilir ya da fikir almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ürünlerimizi hazırlarken kesinlikle hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve hazır miks kullanmıyoruz. Pastaların kekleri ve kremaları için tereyağı, taze krema, süt, çikolata ve bütün yumurta kullanılmaktadır. Kek ve kurabiyeleri hazırlarken kesinlikle margarin değil tereyağı tercih edilmektedir.

 

Pastalarımız

Klasik Pastalar:

Kremalı bir pasta tercih ederseniz kullanılan kek kakaolu ya da vanilyalı olabilir. Ya da sıra dışı bir lezzet için Antep fıstıklı, haşhaşlı, zencefilli, bademli, Hindistan cevizli bir kek isteyebilirsiniz.

Şeker Hamurlu Pastalar:

Şeker hamuru ile kaplanan pastalarda kullanılan şeker hamuru endüstriyel değil, tamamen kendi üretimimizdir. Hamur içerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi bulunmamaktadır. Kullanılan boyalar yurtdışından ithal edilmiş onaylı gıda boyalarıdır. Sitemizde örnek verilen resimlerin dışında bir tasarım isterseniz bize iletmeniz yeterli.

 

Kullandığımız Malzemeler:

Pasta içlerinde genelde ev yapımı pastacı kreması ya da mus kullanılmaktadır. Özel bir istek olmadıkça şanti krema kullanılmamaktadır.Siparişinizde çikolatalı, vanilyalı, Hindistan cevizli, limonlu, bademli, kahveli gibi bir krema tercihinde bulunabilir ya da kendi tercihinizi belirtebilirsiniz.

Meyveli bir pasta tercih ettiyseniz genelde mevsim meyveleri tercih edilmekte ya da mevsiminde toplanarak dondurulmuş meyveler kullanılmaktadır. Sipariş sahibine bilgi verilmeksizin konserve meyve kullanılmamaktadır.

Ayrıca iç malzeme olarak meyvenin yanı sıra krokan, kestane, çikolata, fıstık, fındık gibi seçenekleri de deneyebilirsiniz.

Fiyatlandırma:

Ürünlerimizin detayına tıkladığınızda o ürüne ait fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarımız kurabiyelerde adet, pasta ve keklerde ise kişi sayısına göre belirtilmiştir.

Şeker hamuru kaplamalı pastalarda fiyatlarımız; kullanılan malzemenin maliyeti, tasarımında istenilen detaya bağlı olarak değişmektedir. Dolayısıyla tasarım pastalar klasik pastalara göre malzeme ve işçilik açısından daha maliyetli olmaktadır.

Aynı şekilde dekorasyonlu kurabiyelerde klasik kurabiyelere göre farklı fiyatlandırılmaktadır.

Verilen sipariş ile birlikte ürün bedelinin yarısı depozito olarak alınır.Kalanı ise ürünün teslimi ile birlikte alınacaktır.

Ödemelerinizi nakit,EFT yada havale yoluyla yapabilirsiniz.Yerimize gelerek pastanızı teslim alırsanız kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur.

Sipariş ve Teslimat:

Üretimimiz kişiye özel ve günlük yapıldığından sipariş detaylarınız düğün-nişan-söz pastalarınız için teslim tarihinden 15–30 gün arası, diğer kutlama pastalarınız içinde 3–5 gün öncesinden netleşmiş olmalıdır.

Teslimat ile ilgili detayları sipariş linkine tıklayarak yada bizimle iletişim kurarak edinebilirsiniz.